عکس داروخانه دکتر وحیدی
مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر وحیدی (محله حر، تهران)

داروخانه
استان تهران تهران استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد، بین آذربایجان و بهار

موقعیت داروخانه دکتر وحیدی در محله حر تهران را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

داروخانه دکتر وحیدی (داروخانه) در محله حر تهران و خیابان استاد طاهر بهزاد واقع شده است. این مکان یکی از شش داروخانه در محله حر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه تیمورتاش (موزه دانشگاه جنگ) و مرکز خرید gyalan و همچنین فروشگاه رفاه، اتومکانیک فرزاد، پایگاه مرکز سلامت فرمانفرمانیان، نمایشگاه اتومبیل چزابه و مرکز بهداشت فرمانفرمانیان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان حر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر وحیدی

داروخانه دکتر وحیدی را می‌توانید در شهر تهران، محله حر خیابان استاد طاهر بهزاد پیدا کنید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد، بین آذربایجان و بهار بروید.

داروخانه دکتر وحیدی را می‌توان از داروخانه‌های خوب محله حر دانست. از جمله درمانگاه‌ها و بیمارستان‌هایی که در محدوده این داروخانه قرار دارند، می‌توان به کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، انیستیتو پاستور ایران و مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر اشاره کرد. از دیگر داروخانه‌های این محدوده می‌توان به داروخانه ، داروخانه مهشید و داروخانه وکیلی اشاره کرد. این داروخانه یک داروخانه‌ی شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر وحیدی برویم؟

برای رفتن به این داروخانه می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید و در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید. ایستگاه اتوبوس میدان انقلاب اسلامی در نزدیکی داروخانه دکتر وحیدی است. اگر قصد دارید برای رسیدن به این مکان از مترو استفاده کنید، خوب است بدانید که ایستگاه مترو رودکی در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

با استفاده از اپلیکیشن نشان، شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را انتخاب کنید. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در جدول زیر شما می‌توانید اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر وحیدی را ببینید. اگر به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، جمهوری اسلامی، استاد طاهر بهزاد، بین آذربایجان و بهار


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر وحیدی واقع شده‌اند:

 • داروخانه
  کارگر شمالی، برهانی
 • داروخانه مهشید
  آزادی، جمالزاده، بین فرصت شیرازی و برزن
 • داروخانه وکیلی
  آزادی، بین نوفَلاح و جمالزاده
 • داروخانه مدیکال دکتر چلنگریان
  کارگر جنوبی، بین چهارم و لبافی نژاد
 • داروخانه دکتر آخوند زاده
  کارگر جنوبی، سعیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ دوشنبه 21 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر وحیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  داروخانه دکتر سمیه نشاط خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 21 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد داروخانه دکتر وحیدی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   sphr_ht
   چهارشنبه 24 شهریور ماه 1400

   خیلی داروخانه بد و گرون فروش و بی ادب

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر وحیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر وحیدی ندارد.
  neshan logo