info
عکس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد
category

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد محله آبشاهی، یزد

اداره و سازمان دولتی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد

بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد (اداره و سازمان دولتی) در محله آبشاهی یزد و خیابان آیت الله کاشانی، شهید حسینعلی گل 14 واقع شده است. این اداره یکی از بیست و دو اداره و سازمان دولتی در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مرتاض، موزه آیینه و روشنایی یزد و مجتمع تجاری قندیار و همچنین پاساژ امیر، رستوران دی فود، درب ورودی موزه آیینه و روشنایی، فروشگاه هایپرمی یزد و ساندویچ هفت تیر قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد واقع شده‌اند:

 • سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح
  آیت الله علاقه بند، شهید درستکار، بین اندیشه 1 و ارشاد
 • ستاد اجرایی فرمان امام
 • مخابرات استان یزد
  آیت الله کاشانی، حبیب گل
 • سازمان اسناد و کتابخانه های استان
  (5.0)
  آیت الله کاشانی، 15 خرداد، جهان پهلوان تختی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farhad (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان یزد ندارد.
  neshan logo