info
عکس مرکز خدمات دم باریک
category

مرکز خدمات دم باریک محله ده دی، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز خدمات دم باریک

مرکز خدمات دم باریک (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله ده دی مشهد و خیابان آخوند خراسانی 19 واقع شده است. این فروشگاه یکی از دوازده فروشگاه لوازم الکترونیک در محله ده دی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان آریا و مجتمع تجارتی جنت (ارگ) و همچنین خانه ملک، کنسولگری افغانستان، بازار طلا و جواهر مرمر، مهمانسرای جوادالائمه ارتش و بانک ملی شعبه مرکزی مشهد قرار گرفته است.

درباره فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد

فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد در محله ده دی شهر مشهد، در قرار دارد. برای به دست آوردن اطلاعات موردنیازتان در مورد این فروشگاه، می‌توانید با شماره تلفن آن (09034563019) تماس بگیرید. فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد یکی از فروشگاه‌های خوب محله ده دی است و مشتریان زیادی دارد. فروشگاه دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن تی وان، دوربین بهنام و تولیدی اکو مهدی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ملک الشعراء بهار 14 قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو سعدی که نزدیک به فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد است، پیاده شوید. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

اگر به فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مرکز خدمات دم باریک مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده مرکز خدمات دم باریک واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلطانی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز خدمات دم باریک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز خدمات دم باریک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز خدمات دم باریک ندارد.
neshan logo