info
عکس چهارراه چیت سازی
category

چهارراه چیت سازی محله باغ آذری، تهران

درباره‌ی چهارراه چیت سازی

چهارراه چیت سازی (تقاطع) در محله باغ آذری تهران و خیابان مرز محله واقع شده است. این مکان یکی از سه تقاطع در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کارواش بخار بعثت، باربری ایران بار رضایی، کارخانه چیت تهران، نانوایی بربری و فروشگاه شبرنگ قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ترمینال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر تقاطع‌های که در محدوده چهارراه چیت سازی واقع شده‌اند:

 • پل هوایی
  بزرگراه بعثت، امامی
 • چهارراه روغن نباتی
  بزرگراه بعثت
 • چهارراه چیت سازی
  بزرگراه بعثت، رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی چهارراه چیت سازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد چهارراه چیت سازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه چهارراه چیت سازی ندارد.
  neshan logo