info
عکس پل هوایی
category

پل هوایی محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی پل هوایی

پل هوایی (تقاطع) در محله جوادیه (زمانی) تهران و بزرگراه بعثت، امامی واقع شده است. این مکان یکی از دو تقاطع در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 شهید سهی، ایستگاه اتوبوس بلورسازی، آپارات سید، مرکز نوآوری صنعت غذا و سوپر مارکت یادگار پدر قرار گرفته است.
سایر تقاطع‌های که در محدوده پل هوایی واقع شده‌اند:

 • چهارراه چیت سازی
  بلوار شهید رجایی، بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پلنگ زاگرس (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پل هوایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پل هوایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پل هوایی ندارد.
  neshan logo