عکس تالار پذیرایی باغ عفیف آباد مشاهده در نقشه نشان
category

تالار پذیرایی باغ عفیف آباد (شیراز)

تالار پذیرایی
5.0
6 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، بعد از کوچه 1 مصلی نژاد

موقعیت تالار پذیرایی باغ عفیف آباد شیراز را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به تالار پذیرایی باغ عفیف آباد

تالار پذیرایی باغ عفیف آباد (تالار پذیرایی) در شیراز و بلوار شهید مصلی نژاد، بعد از کوچه 1 مصلی نژاد واقع شده است و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد و موزه نظامی فارس و همچنین استخر عفیف اباد و نمازخانه باغ عفیف آباد قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این تالار یکی از تالارهای خوب این منطقه می‌باشد.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، بعد از کوچه 1 مصلی نژاد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تالار پذیرایی باغ عفیف آباد شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

سالن عروسی تالار پذیرایی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد تالار پذیرایی باغ عفیف آباد شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تالار پذیرایی باغ عفیف آباد شیراز ندارد.
neshan logo