عکس استخر عفیف اباد مشاهده در نقشه نشان
category

استخر عفیف اباد (شیراز)

استخر شنا
4.0
7 رای
استان فارس شیراز استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، بعد از کوچه 1 مصلی نژاد

موقعیت استخر عفیف اباد شیراز را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


ایستگاه‌های نزدیک به استخر عفیف اباد

استخر عفیف اباد (استخر شنا) در شیراز و بلوار شهید مصلی نژاد، بعد از کوچه 1 مصلی نژاد واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ عفیف آباد، موزه نظامی فارس و بازارچه بعثت و همچنین تالار پذیرایی باغ عفیف آباد و نمازخانه باغ عفیف آباد قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، بلوار شهید مصلی نژاد، بعد از کوچه 1 مصلی نژاد


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی محمودی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 13 آذر ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی استخر عفیف اباد شیراز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

استخر شنا

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 آذر ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد استخر عفیف اباد شیراز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه استخر عفیف اباد شیراز ندارد.
neshan logo