info
عکس ایستگاه اتوبوس اداره پست
category

ایستگاه اتوبوس اداره پست محله آبشاهی، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اداره پست

ایستگاه اتوبوس اداره پست (ایستگاه اتوبوس) در محله آبشاهی یزد و خیابان بهشتی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گیم نت ریپابلیک، رستوران افق طلایی، مطب دکتر جلال دستمالچی، شرکت گاز استان یزد و فیزیوتراپی حنان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اداره پست یزد

ایستگاه اتوبوس اداره پست یزد را می‌توانید در شهر یزد، محله آبشاهی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بهشتی، بین میدان امام حسین و بهشتی 3 قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اداره پست یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی ایران را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس اداره پست یزد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اداره پست واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون
  بلوار دانشجو، بین حسین شهری و کوچه 47
 • ایستگاه اتوبوس فروشگاه رفاه
  بلوار امام جعفر صادق، بین امام جعفر صادق 9 و 13
 • ایستگاه اتوبوس آزمایشگاه مرکزی
  طالقانی، بین گلچین و زمانی
 • ایستگاه اتوبوس حسینیه خرمشهر
  باهنر، بین محمد جلال نور بالا و آذر یزدی 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اداره پست اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اداره پست در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اداره پست ندارد.
  neshan logo