info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد محله یافت آباد شمالی، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد

ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد (ایستگاه اتوبوس) در محله یافت آباد شمالی تهران و خیابان انصاری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله یافت آباد شمالی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مبل ایران شماره 3 و همچنین ایلیا دکور، کمجا چوب، فروشگاه بهکار چوب، رستوران ریحون و بازار مبل کاسپین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران

در شهر تهران، محله یافت آباد شمالی ، ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله سعیدی، انصاری قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس زرین قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه یافت آباد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بافان
  معلم، بعد از کرمانی
 • ایستگاه اتوبوس طالقانی
  معلم، رجایی، بین جمشیدی و نیکویی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد علویان
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین زیارتی و زاهد
 • ایستگاه اتوبوس پارک صبا
  پیغمبری، سجاد جنوبی، بین هاشمی و زاهد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 خرداد ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد ندارد.
  neshan logo