info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد علویان
category

ایستگاه اتوبوس مسجد علویان محله سجاد، تهران

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد علویان

ایستگاه اتوبوس مسجد علویان (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد تهران و خیابان سجاد جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سجاد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی و پاساژ بهاران و همچنین بوستان صبا (صوفی)، مسجد علویون، سرای محله یافت آباد، گفتار درمانی آسو و درمانگاه سجاد (سید الشهدا) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد علویان تهران

ایستگاه اتوبوس مسجد علویان تهران در شهر تهران، محله سجاد و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس پیغمبری، سجاد جنوبی، بین زیارتی و زاهد می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مسجد علویان تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس ثامن هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مسجد علویان تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد علویان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بلوارمعلم
  بزرگراه آیت الله سعیدی، معلم
 • ایستگاه اتوبوس بهاران پایانه فیاض بخش
  فرد محمدی، بین میدان بهاران و روزگاری
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه یافت آباد
  بزرگراه آیت الله سعیدی، انصاری
 • ایستگاه اتوبوس امام زاده حسن
  امام زاده حسن، بین لقمان حکیم و سجاد
 • ایستگاه اتوبوس بهاران تخلیه
  فرد محمدی، بین میدان بهاران و روزگاری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد علویان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد علویان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد علویان ندارد.
  neshan logo