info
عکس ایستگاه اتوبوس آرامستان
category

ایستگاه اتوبوس آرامستان اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آرامستان

ایستگاه اتوبوس آرامستان (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان امام رضا واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گز و شیرینی سادات، تولید و پخش کاشی و سرامیک در اصفهان، کافه بستنی سادات، فروشگاه تکنیک کار و زیر و بند سازی شیخ جواد قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آرامستان اصفهان

ایستگاه اتوبوس آرامستان اصفهان را می‌توانید در شهر اصفهان، پیدا کنید. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام رضا، بین آرامستان غدیر 10 و 8 بروید. ایستگاه اتوبوس آرامستان اصفهان محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف اصفهان می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی تلفنی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس آرامستان اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آرامستان واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهیدان عاملی
  شریف غربی، مطهری، حسین مرادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید چمران
  امام رضا، حسین آباد، شهدا
 • ایستگاه اتوبوس شهید خاکی
  شهدای لمجیر، چمران
 • ایستگاه اتوبوس دفتر پیشخوان
  امام رضا، بین امام سجاد و گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آرامستان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آرامستان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آرامستان ندارد.
  neshan logo