info
عکس آب سرد کن
category

آب سرد کن محله بالا خیابان، مشهد

درباره‌ی آب سرد کن

آب سرد کن (آبخوری) در محله بالا خیابان مشهد و خیابان آیت الله بهجت واقع شده است. این یکی از پنج آبخوری در محله بالا خیابان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی کودکان، موزه نادری و بازار بزرگ مرکزی فاز 1 و همچنین مطعم لیالی لبنان، هتل الغدیر مشهد، رستوران الزهرا، زائرسرای امام باقر و امام صادق (ع) و موسسه محصولات مذهبی صافات قرار گرفته است.
سایر که در محدوده آب سرد کن واقع شده‌اند:

 • آبخوری خواهران
  ایت الله خزعلی 4 - بازارچه سراب، ایت الله خزعلی، آیت الله واعظ طبسی
 • آب سردکن
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)، بین شیرازی 20 و 22
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمدرضا غفارپور (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آب سرد کن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آب سرد کن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آب سرد کن ندارد.
  neshan logo