عکس زمین چمن یاس سفید
مشاهده در نقشه نشان
category

زمین چمن یاس سفید (محله تختی - خانی آباد، تهران)

استادیوم
استان تهران تهران استان تهران، تهران، خیام، جعفری، بین حیدری و پنجم

موقعیت زمین چمن یاس سفید در محله تختی - خانی آباد تهران را به همراه آدرس و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

زمین چمن یاس سفید (استادیوم) در محله تختی - خانی آباد تهران و خیابان جعفری واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار مولوی و همچنین بنکداری مواد غذایی مغانی، کارتن فروشی بختیاری، بازرگانی شکری، ایمن جام پیروزان و کالایاب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجموعه به ایستگاه مترو میدان محمدیه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، خیام، جعفری، بین حیدری و پنجم


سایر استادیوم‌های که در محدوده زمین چمن یاس سفید واقع شده‌اند:

 • زمین چمن شهدای گمنام
  (5.0)
  شوش، لرستانی
 • ورزشگاه نابینایان هرندی
  (4.0)
  صبح صادق، بین روحانیون و معصومی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی زمین چمن یاس سفید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  استادیوم ورزشگاه

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد زمین چمن یاس سفید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه زمین چمن یاس سفید ندارد.
  neshan logo