info
عکس ایستگاه اتوبوس ظفر
category

ایستگاه اتوبوس ظفر (محله ونک، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ظفر

ایستگاه اتوبوس ظفر (ایستگاه اتوبوس) در محله ونک تهران و خیابان نلسون ماندلا (جردن) واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و شش ایستگاه اتوبوس در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موسسه عصر کلام زنگنه، کافه رستوران ماندلا، بوستان صبا، کنسولگری ایتالیا و اتاق فرار سرقت و شام آخر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ظفر تهران

ایستگاه اتوبوس ظفر تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله ونک قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به نلسون ماندلا (جردن)، بین بنیسی و یزدان پناه بروید. ایستگاه اتوبوس ظفر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی سرویس نگار قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ظفر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میرداماد
  ولیعصر، بین قبادیان و بلوار میرداماد
 • ایستگاه اتوبوس حقانی
  بزرگراه شهید حقانی
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جهان کودک
  بزرگراه شهید حقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ظفر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ظفر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ظفر ندارد.
  neshan logo