info
عکس داروخانه میر عشقی
category

داروخانه میر عشقی محله کشاورز غربی، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه میر عشقی

داروخانه میر عشقی (داروخانه) در محله کشاورز غربی تهران و بلوار کشاورز واقع شده است. این مکان یکی از بیست و شش داروخانه در محله کشاورز غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان امام خمینی (ره)، خانه موزه دکتر شریعتی و خرید طلایی و همچنین کلینیک ویژه فوق تخصصی اساتید دانشگاه علوم پزشکی، کلینیک تخصصی و فوق تخصصی مرکز طبی کودکان، کنسول کلینیک، دکتر یوسفی و مرکز جامع توانبخشی کاردرمانی گفتاردرمانی ایران قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه میر عشقی تهران

برای رفتن به داروخانه میر عشقی تهران باید به شهر تهران، محله جمال زاده بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این داروخانه هستید، به تهران، بلوار کشاورز، بین دکتر قریب و جمالزاده، پلاک 378 بروید. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد داروخانه میر عشقی تهران می‌توانید با شماره تلفن آن (02166919266) تماس بگیرید.

داروخانه میر عشقی تهران یکی از داروخانه‌های خوبی است که در محله جمال زاده است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. در این محدوده داروخانه‌های دیگری نیز مانند داروخانه دکتر افهمی، داروخانه دکتر ناهید قراخانی و داروخانه زهرا خسروی وجود دارند. به یاد داشته باشید که این داروخانه شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه میر عشقی تهران برویم؟

خوشبختانه امکان استفاده از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان وجود دارد. در نزدیکی داروخانه میر عشقی تهران، ایستگاه اتوبوس فاطمی قرار دارد. ایستگاه مترو توحید هم در نزدیکی این داروخانه قرار دارد.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. در پایان، ما اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه میر عشقی تهران را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه میر عشقی واقع شده‌اند:

 • داروخانه دکتر افهمی
  ستارخان، کوثر دوم
 • داروخانه دکتر ناهید قراخانی
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، سمیعی فرد
 • داروخانه زهرا خسروی
  کارگر شمالی، خسرو
 • داروخانه موسی زاده
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • داروخانه دکتر یاسمن علویان
  بزرگراه شهید چمران، نصرت غربی، بین بهمن و سمیعی فرد
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط هادی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ دوشنبه 11 دی ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه میر عشقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 11 دی ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه میر عشقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه میر عشقی ندارد.
  neshan logo