info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی
category

ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی

ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی (ایستگاه اتوبوس) در یزد و خیابان امام مهدی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان موقوفه گودرز و سایا و همچنین امامزاده فاتح، سیسمونی فرشته کوچولو، پیرایش پارتیکان، مسجد فاطمیه و کمیته امداد امام خمینی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد

در شهر یزد، محله محله گازرگاه ، ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در امام مهدی، بین مهدی 34 و 36 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی یزد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف یزد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس سامان واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک وحشی بافقی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک مهدی
  امام مهدی، بین مهدی 7 و 12
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه شهدا
  قیام، امام خمینی
 • ایستگاه اتوبوس شهید ابطحی
  بلوار دهه فجر، بین دهه فجر 31 و هنربخش
 • ایستگاه اتوبوس موسی ابن جعفر
  بلوار دهه فجر، بین میدان صاحب الزمان و شهید هاشمی نسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک وحشی بافقی ندارد.
  neshan logo