عکس معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
category

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (محله ونک، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، شیخ بهائی، لادن، تقاطع فجر

موقعیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری یکی از مراکز دولتی خوب منطقه در محله ونک تهران را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (اداره و سازمان دولتی) در محله ونک تهران و خیابان لادن واقع شده است. این اداره یکی از نود و شش اداره و سازمان دولتی در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج) و برج صبا و همچنین دوبیسل، مسجد ابوالقاسم (ص)، بانک رفاه کارگران، نان فانتزی هورسان و دکتر حیدر امینی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد.


تصاویر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، شیخ بهائی، لادن، تقاطع فجر

تلفن تماس: 02183530

وب‌سایت رسمی: isti.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری واقع شده‌اند:

 • کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد در ایران
  (4.0)
  شیخ بهائی، امداد شرقی، بین شیرازی و زوبین
 • ساختمان شاهد مخابرات منطقه تهران
  (3.1)
  قانعی راد
 • مدیریت اکتشاف
  (4.1)
  سئول، خدامی
 • دیوان محاسبات کشور
  (4.1)
  بزرگراه کردستان، شاد، نشاط، برزیل شرقی
 • مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری
  (4.4)
  سئول، اوستا، بین اوستا یکم و شیخ بهائی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط farzad_bh (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  معاونت فناوری ریاست جمهوری شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

  • avatar
   ایزدی (شهریار سطح ۱) دوشنبه 17 خرداد ماه 1400

   معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نهادی دولتی و ایرانی است که به‌طور مستقیم زیر نظر رئیس‌جمهور قرار دارد و از ابتدای تعریف فضای دانش بنیان در کشور متولی بهبود و توسعه حوزه دانش بنیان در کشور شده‌است. این معاونت بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شده‌است.

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تهران ندارد.