info
عکس ماشین های اداری سعید
category

ماشین های اداری سعید اراک

فروشگاه رایانه و لوازم جانبی

درباره‌ی ماشین های اداری سعید

ماشین های اداری سعید (فروشگاه رایانه و لوازم جانبی) در اراک و بلوار امام خمینی، حاج رییس واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند حمام تاریخی چهارفصل (موزه باستان‌شناسی و مردم‌شناسی) و بازار تاریخی اراک و همچنین پاساژ طلا، رستوران سمیعی، سرویس ADSL مخابرات اراک، لابراتوار چاپ عکس پدیده و فروشگاه رایانک قرار گرفته است.

درباره فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک

برای رفتن به فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک باید به شهر اراک، محله شهدا و بروید. فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهدا به شمار آورد. رایانه نگار مهاجر، استاد رایانه - لوح رنگین و کامپیوتر گاندی از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس هنرستان ساعی1 قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه ماشین های اداری سعید اراک دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌ها و مراکز ارائه خدمات کامپیوتر و لوازم جانبی رایانه که در محدوده ماشین های اداری سعید واقع شده‌اند:

 • رایانه نگار مهاجر
  محسنی، شیخ فضل الله نوری، بین جواد فردین پور و محمود معین‌الاسلام
 • استاد رایانه - لوح رنگین
  بلوار امام خمینی، الکه، بین باستان 3 و اخوان فرد
 • کامپیوتر گاندی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • سیستم محمدی
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • مرکز تعمیرات ماشین های اداری آفتاب
  (1.0)
  بلوار امام خمینی، حاج رییس
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ماشین های اداری سعید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ماشین های اداری سعید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ماشین های اداری سعید ندارد.
  location بلوار امام خمینی، حاج رییس، پاساژ طلا، طبقه دوم، سالن A
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری ماشین های اداری سعید

  شنبه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  دوشنبه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  چهارشنبه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  جمعه 09:15 تا 13:30 16:15 تا 21:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo