info
عکس نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت)
category

نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) محله منیریه، تهران

فروشگاه لباس

درباره‌ی نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت)

نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) (فروشگاه لباس) در محله منیریه تهران و خیابان صنیعی پور واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و نه فروشگاه لباس در محله منیریه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه مقدم و پاساژ کاوه و همچنین میدان منیریه، ساندویچ شوخ، خانه مینایی، فروشگاه كوهنوردى و کمپینگ جم و نیک دی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لباس خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو منیریه، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران

برای رفتن به فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران باید به شهر تهران، محله منیریه و بروید. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (02166480144) تماس بگیرید. فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله منیریه به شمار می‌رود. از جمله فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، می‌توان به ایمن کار رحمان زاده، گروه تولیدی ایمن نوین (برادران بیاتی) و لباس بچه تدی اشاره کرد.

چطور به فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران برویم؟

برای پیدا کردن بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران می‌توانید از مسیریاب نشان استفاده کنید. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس مدرسه انصاری قرار دارد. در نزدیکی فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران ایستگاه مترو دانشگاه امام علی نیز می‌باشد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک گرفته و نظرات دیگر کاربران را در مورد این مکان ببینید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. عکس‌هایی از این فروشگاه را در ادامه مشاهده می‌کنید. اگر تصویری از فروشگاه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات کاربران در مورد نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت)

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  حسین ۱۳۶۴
  پنجشنبه 21 بهمن ماه 1400

  فروشگاه رسمی آدیداس که متعلق به اسطوره فوتبال ایران علی دایی است

  1

سایر فروشگاه‌های لباس که در محدوده نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) واقع شده‌اند:

 • ایمن کار رحمان زاده
  امام خمینی، جهانگردی
 • گروه تولیدی ایمن نوین (برادران بیاتی)
  امام خمینی، جهانگردی
 • لباس بچه تدی
  ولیعصر، بین میرکمال و کارگشا
 • فروشگاه آقا و خانم خاص
  کارگر جنوبی
 • فروشگاه موسی مد
  کارگر جنوبی، بین شاه جعفری و بانکی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط قاسم‌زاده (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت) ندارد.
  location استان تهران، تهران، ولیعصر، صنیعی پور، بین بهادری و زعفرانچی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری نمایندگی آدیداس (دایی اسپرت)

  شنبه 10:00 تا 21:30
  یک‌شنبه 10:00 تا 21:30
  دوشنبه 10:00 تا 21:30
  سه‌شنبه 10:00 تا 21:30
  چهارشنبه 10:00 تا 21:30
  پنج‌شنبه 10:00 تا 21:30
  جمعه 10:00 تا 21:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo