info
عکس تعوض روغن
category

تعوض روغن محله گلزاران، رشت

تعویض روغنی و اتوسرویس
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تعوض روغن

تعوض روغن (تعویض روغنی و اتوسرویس) در محله گلزاران رشت و بلوار شهید قلی پور واقع شده است. این مرکز یکی از سه تعویض روغن و اتوسرویس در محله گلزاران رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و مرکز خرید ستایش و همچنین جایگاه سوخت صادقی نژاد، رستوران یاسر، کافه پالیز، درمانگاه تخصصی دیابت سیمرغ و آموزشگاه موسیقی جاوید قرار گرفته است.
سایر مراکز تعویض روغن که در محدوده تعوض روغن واقع شده‌اند:

 • تاپ سرویس حمید
  بلوار شهید قلی پور
 • تعویض روغنی و پنچرگیری
  (5.0)
  بلوار محمدعلی کوچکی، بین طالقانی و بلوار شهید قلی پور
 • اتو سرویس مصطفی
  (5.0)
  بلوار شهید قلی پور
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Nafis (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ پنجشنبه 21 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تعوض روغن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 21 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تعوض روغن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تعوض روغن ندارد.
  neshan logo