info
عکس تاپ سرویس حمید
category

تاپ سرویس حمید محله فرهنگیان، رشت

تعویض روغنی و اتوسرویس
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی تاپ سرویس حمید

تاپ سرویس حمید (تعویض روغنی و اتوسرویس) در محله فرهنگیان رشت و بلوار شهید قلی پور واقع شده است. این مرکز یکی از دو تعویض روغن و اتوسرویس در محله فرهنگیان رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و مرکز خرید ستایش و همچنین جایگاه سوخت صادقی نژاد، رستوران یاسر، درمانگاه تخصصی دیابت سیمرغ، کافه پالیز و نمایندگی دزدگیر ماجیکار ذبیحی قرار گرفته است.
سایر مراکز تعویض روغن که در محدوده تاپ سرویس حمید واقع شده‌اند:

 • تعویض روغنی و پنچرگیری
  بلوار محمدعلی کوچکی، بین طالقانی و بلوار شهید قلی پور
 • تعوض روغن
  بلوار شهید قلی پور
 • اتو سرویس مصطفی
  (5.0)
  بلوار شهید قلی پور
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاپ سرویس حمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاپ سرویس حمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاپ سرویس حمید ندارد.
  neshan logo