info
عکس ایستگاه اتوبوس کاملیا
category

ایستگاه اتوبوس کاملیا محله اتابک، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کاملیا

ایستگاه اتوبوس کاملیا (ایستگاه اتوبوس) در محله اتابک تهران و خیابان شهیدان قاسمی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله اتابک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی امامزاده سیده ملک خاتون، عکاسی احسان شعبه اتابک، کباب و حلیم گل گندم، قنادی روناک و الکترو موتور مجید قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کاملیا تهران

ایستگاه اتوبوس کاملیا تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله اتابک قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام علی، شهیدان قاسمی، بین بیات و شهید مسلم خانی قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس کاملیا تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس سادات را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کاملیا تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کاملیا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پایانه هاشم آباد
  رضایی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای طیب
  شوش، قاسم مهاجر، طیب، بین حصاری و عطارباشی
 • ایستگاه اتوبوس ذوالفقاری
  بزرگراه بعثت
 • ایستگاه اتوبوس نارون
  بزرگراه بعثت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کاملیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کاملیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کاملیا ندارد.
  neshan logo