info
عکس برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس)
category

برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) محله ششگیلان، تبریز

فروشگاه لوازم خانگی
5.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس)

برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) (فروشگاه لوازم خانگی) در محله ششگیلان تبریز و خیابان ششگلان واقع شده است. این فروشگاه یکی از هشت فروشگاه لوازم خانگی در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه پروین اعتصامی، موزه قاجار (خانه امیرنظام گروسی) و مرکز خرید روما و همچنین استخر و سونا دلفین سفید، بانک ملی، ساندویچی حسینی، مسجد امین الوزراء و موبایل سعید قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های لوازم خانگی خوب این منطقه می‌باشد.

درباره فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز

فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز در محله ششگیلان شهر تبریز، در قرار دارد. فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله ششگیلان است. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه لوازم خانگی دوو گویا، نمایندگی دوو حسینقلیزاده و لوازم خانگی خوبانفر هستند.

چطور به فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز مطلع می‌کند. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پایانه خاقانی قرار دارد. اگر می‌خواهید با استفاده از مترو به این فروشگاه بروید، می‌توانید در ایستگاه مترو شهید بهشتی که نزدیک به فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز است، پیاده شوید. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم سری به فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز زدید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت ثبت کنید. تصاویر مربوط به فروشگاه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) تبریز را از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم خانگی که در محدوده برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم خانگی دوو گویا
  امام خمینی، گویا
 • نمایندگی دوو حسینقلیزاده
  خیابان حافظ، خیابان شهید یاغچیان
 • لوازم خانگی خوبانفر
  ثقه الاسلام جنوبی
 • قابلمه فروشی و تعمیر قابلمه شمس
  ثقه الاسلام جنوبی
 • فروشگاه پارس خزر شعبه تبریز
  شهید بهشتى، کوي مسکوني عتيق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بیژن (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه برند شاپ پارس خزر(لوازم خانگی نفیس) ندارد.
  neshan logo