info
عکس ایستگاه اتوبوس میرآقا
category

ایستگاه اتوبوس میرآقا محله اسماعیل بقال، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میرآقا

ایستگاه اتوبوس میرآقا (ایستگاه اتوبوس) در محله اسماعیل بقال تبریز و خیابان اصمعی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و سه ایستگاه اتوبوس در محله اسماعیل بقال تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آیدین و همچنین مسجد شالچی (پایگاه منتظران شهادت)، املاک پیری، تعمیرگاه تخصصی خودرویی فابریک، عکاسی میلاد و خودپرداز رفاه قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میرآقا تبریز

ایستگاه اتوبوس میرآقا تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله اسماعیل بقال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در اصمعی، بین شهید محمد امامی و عظیم نسب واقع شده است. ایستگاه اتوبوس میرآقا تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی طبیعت قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میرآقا تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میرآقا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدر الشعرا
  ایده لى، صدرالشعرا، بین احمدآباد و بابایی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای اصمعی
  اصمعی، بین خدایی و قربانی
 • ایستگاه اتوبوس میر آقا
  عباسى، تقاطع میرآقا
 • ایستگاه اتوبوس ششگلان
  ششگلان، بین عدل و امیرکبیریان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میرآقا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میرآقا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میرآقا ندارد.
  neshan logo