info
عکس ایستگاه اتوبوس میر آقا
category

ایستگاه اتوبوس میر آقا محله ششگیلان، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میر آقا

ایستگاه اتوبوس میر آقا (ایستگاه اتوبوس) در محله ششگیلان تبریز و خیابان عباسى واقع شده است. این ایستگاه یکی از شانزده ایستگاه اتوبوس در محله ششگیلان تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه پروین اعتصامی و مرکز خرید روما و همچنین روپوش صفا، پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سبحان، فروشگاه مانه استار، برج اوپال و فروشگاه تم تولد پارتی پلاس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میر آقا تبریز

در شهر تبریز، محله ششگیلان ، ایستگاه اتوبوس میر آقا تبریز قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس عباسى، تقاطع میرآقا می‌باشد. ایستگاه اتوبوس میر آقا تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مدرس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس میر آقا تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میر آقا واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو
  امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی
 • ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج
  امام خمینی، بین خامنه و شهید علیپور
 • ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو
  امام خمینی، بین شهید علیپور و سالار ملی
 • ایستگاه اتوبوس میرآقا
  اصمعی، بین شهید محمد امامی و عظیم نسب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میر آقا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میر آقا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میر آقا ندارد.
  neshan logo