info
عکس ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو
category

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو محله منصور -مسجد حاج احمد، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو (ایستگاه اتوبوس) در محله منصور -مسجد حاج احمد تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله منصور -مسجد حاج احمد تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان زکریا، خانه موزه شیخ محمد خیابانی و مرکز خرید کبود و همچنین میدان شهید بهشتی (ایپک)، مسجد کریم خان، مجتمع تجاری اطلس، شرکت کارگزاری نهایت نگر و نیرو موتور تبریز قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو شهید بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو تبریز

ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در محله منصور -مسجد حاج احمد قرار گرفته است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی بروید. ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو تبریز محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تبریز می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان ساعت است. تاکسی تلفنی شکوفه هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو تبریز و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مسجد حاج احمد تندرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس میر آقا
  عباسى، تقاطع میرآقا
 • ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین حاج رضا و ١٧ شهریور جدید
 • ایستگاه اتوبوس بهشتی (اول عباسی)
  شهید بهشتى شمالی، بین کوی پروین اعتصامی و ششگلان
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین عزب دفتریلر اول و صدر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو ندارد.
  neshan logo