info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه104
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه104 محله مقصودیه، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه104

ایستگاه اتوبوس مدرسه104 (ایستگاه اتوبوس) در محله مقصودیه تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از دو ایستگاه اتوبوس در محله مقصودیه تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، کاخ موزه عمارت شهرداری (برج ساعت)، خانه تاریخی حیدرزاده و پاساژ بهارستان (لوازم ورزشی) و همچنین خانه استاد شهریار، خانه اردوبادی، موسسه زبان چیت سازان، مرکز تصویربرداری ام آر ای ایران و بانک اقتصاد نوین قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان ساعت، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه104 تبریز

ایستگاه اتوبوس مدرسه104 تبریز را می‌توانید در شهر تبریز، محله مقصودیه پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در ارتش جنوبی قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس مدرسه104 تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو میدان ساعت قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس مدرس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه104 تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه104 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش
  بلوار جمهوری اسلامی، پیام
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو
  امام خمینی، بین محبتی و میدان شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس هلال احمر()
  حافظ، بین ره جو و پاستور جدید 3
 • ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج
  امام خمینی، بین محبتی و میدان شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس محققی شرقی 102 ابتدا
  شریعتی شمالی، شهید محققی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه104 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه104 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه104 ندارد.
  neshan logo