info
عکس ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش
category

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش محله بازار، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش

ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش (ایستگاه اتوبوس) در محله بازار تبریز و خیابان پیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله بازار تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه مشروطه تبریز و بازار بزرگ تبریز و همچنین تربیت نوین شعبه 1، شرکت جهانگردی ماه نورد، بازار شیشه گر خانه، رستوران خیرانی و کباب سرای سنتی قائم بازار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان کهن، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش تبریز

در شهر تبریز، محله بازار ، ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش تبریز قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار جمهوری اسلامی، پیام قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش تبریز عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تبریز بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس ایستگاه مترو میدان ساعت است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی پیام قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش تبریز، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده جمهوری اسلامی 110 ش واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه104
  ارتش جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس باغ فجر107
  امام خمینی، فلسطین جنوبی
 • ایستگاه اتوبوس پل قاری (ضلع شمالی)
  بلوار چایکنار(علامه طباطبایی)
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان بهبود -(مشترک)
  ارتش جنوبی، بین عزب دفتریلر اول و صدر
 • ایستگاه اتوبوس مسجد توحید
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس جمهوری اسلامی 110 ش ندارد.
  neshan logo