info
عکس ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)
category

ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک)

ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان ارتش جنوبی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهبود، خانه ختایی (خانه هنرمندان تبریز) و خانه تاریخی حیدرزاده و همچنین خانه استاد شهریار، بیمارستان الزهرا تبریز، مطب دکتر قلم آرا جراح و متخصص چشم، رادیولوژی و سونوگرافی آفتاب و مرکز ارزیابی و شنوایی سینا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) تبریز

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز، ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) تبریز است که در قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس ارتش جنوبی، بین حاج رضا و ١٧ شهریور جدید است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) تبریز عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تبریز دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو میدان ساعت قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس مدرس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغشمال(مشترک) واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد راد مردان
  طالقانی شمالی، بین سعدی و پناهی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد حاج احمد تندرو
  امام خمینی، بین محبتی و میدان شهید بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس قیاس()
  خیابان حافظ، خیابان شهید یاغچیان
 • ایستگاه حاج احمد به سمت بسیج
  امام خمینی، بین میدان شهید بهشتی و محبتی
 • ایستگاه اتوبوس مسجد شریف زمین
  خیابان حافظ، جباری خجسته
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغشمال(مشترک) ندارد.
  neshan logo