info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو
category

ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو محله میدان قطب، تبریز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو

ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو (ایستگاه اتوبوس) در محله میدان قطب تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ سبلان و همچنین مسجد سالار شهیدان، آموزشگاه رانندگی کیمیا، دفتر وکالت سجاد حیدری ترکمانی، موبایل جاوید و خانه سالار ملی (باقرخان) قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قطب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو تبریز

آدرس ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو تبریز، شهر تبریز، محله میدان قطب است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین شهید علیپور و سالار ملی قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آبرسان قرار دارد. تاکسی تلفنی بزرگمهر هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان قطب تندرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس اول عباسی
  عباسى، بین میر فخرایی و اول عباسی
 • ایستگاه اتوبوس ششگلان چایکنار
  زیرگذر بلوار چایکنار-علامه طباطبایی
 • ایستگاه اتوبوس میر آقا
  عباسى، تقاطع میرآقا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان قطب تندرو ندارد.
  neshan logo