info
عکس ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج
category

ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج تبریز

درباره‌ی ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج

ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج (ایستگاه اتوبوس) در تبریز و خیابان امام خمینی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه شیخ محمد خیابانی و پاساژ سبلان و همچنین مسجد سالار شهیدان، دفتر وکالت سجاد حیدری ترکمانی، موبایل جاوید، کافه کانا و فست فود سانتلو قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو میدان قطب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج تبریز

ایستگاه اتوبوس ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج تبریز یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تبریز است که در قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در امام خمینی، بین خامنه و شهید علیپور واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج تبریز عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تبریز دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو شهید بهشتی قرار دارد. همچنین تاکسی تلفنی بزرگمهر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج تبریز مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کلانتر کوچه تندرو
  امام خمینی، بین امیرکبیر و بزرگمهر
 • ایستگاه کلانتر کوچه به بسیج
  امام خمینی، بین امیرکبیر و بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس میر آقا
  عباسى، تقاطع میرآقا
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه میدان قطب به سمت بسیج ندارد.
  neshan logo