info
عکس شرکت کلید طلایی
category

شرکت کلید طلایی محله آرژانتین - ساعی، تهران

درباره‌ی شرکت کلید طلایی

شرکت کلید طلایی (خودپرداز) در محله آرژانتین - ساعی تهران و خیابان دوازدهم شرقی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از 111 خودپرداز در محله آرژانتین - ساعی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی وی آر پارک، بیمارستان پاستور نو و خانه موزه دکتر سندوزی و همچنین مجموعه حس خوب زندگی، جایگاه سی ان جی بیهقی (ویژه تاکسی)، اتاق بازرگانی و صنایع ایران و آلمان، کافه موکا و سامان نگار ایرانیان قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده شرکت کلید طلایی واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک شهر
  ولیعصر، اکبری، بین بیست و هفتم و بیست و پنجم
 • عابر بانک حکمت
  بهشتی، ولیعصر
 • خودپرداز بانک صادرات
  خالد اسلامبولی (وزرا)، مُغنیه، راشل کوری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسابی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت کلید طلایی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت کلید طلایی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت کلید طلایی ندارد.
  neshan logo