info
عکس مسجد انقلاب
category

مسجد انقلاب محله جوادیه (زمانی)، تهران

درباره‌ی مسجد انقلاب

مسجد انقلاب (مسجد) در محله جوادیه (زمانی) تهران و خیابان صد و شانزده واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت مسجد در محله جوادیه (زمانی) تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان بهارلو و پاساژ اطلس و همچنین سفره خانه جلفا، شرکت حمل و تقل ریلی نورالرضا، پارکینگ سینما توسکا، میوه فروشی برادران سید و مسجد حضرت زهرا (س) قرار گرفته است.
سایر مسجدهای که در محدوده مسجد انقلاب واقع شده‌اند:

 • مسجد امام سجاد
  بزرگراه یارجانی، آتش افروز
 • مسجد سیدالشهدا
  نوری، اکبری، بین منیری و فیروزی
 • مسجد حضرت ابوالفضل
  بزرگراه یارجانی، عظیمی
 • فاطمه الزهرا (س)
  ایروانی رباط کریم، خطیب
 • مسجد موسی بن جعفر
  شیخ محمدی، بین صیامی حاجی آباد و توکلی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مسجد انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 09 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مسجد انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مسجد انقلاب ندارد.
  neshan logo