info
عکس سیف احمدی یک
category

سیف احمدی یک محله باغ آذری، تهران

درباره‌ی سیف احمدی یک

سیف احمدی یک (شرکت حمل و نقل) در محله باغ آذری تهران و خیابان غفاری واقع شده است. این شرکت یکی از شصت و سه شرکت حمل و نقل و باربری در محله باغ آذری تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی کودکان و همچنین مسجد ترمینال جنوب، مجتمع قضایی بعثت (دادگاه های جزائی-حقوقی)، باشگاه بعثت، اداره کل امور مالیاتی جنوب تهران و ورودی مترو ایستگاه ترمینال جنوب قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این شرکت به ایستگاه مترو ترمینال جنوب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر شرکت‌های حمل و نقل که در محدوده سیف احمدی یک واقع شده‌اند:

 • باربری و حمل و نقل بارمیتو (صابر)
  شوش
 • باربری صبا
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • باربری فرزانگان ترابر شهر
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • باربری خلیلی
  شوش، بین مرسلی و لرستانی
 • حمل ونقل نگین بار
  بلوار شهید رجایی، بین نژه ورد و آزادمرد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طوفان دارایی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سیف احمدی یک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سیف احمدی یک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سیف احمدی یک ندارد.
  neshan logo