info
عکس داروخانه دکتر نوری زاده
category

داروخانه دکتر نوری زاده محله صادقیه، تهران

داروخانه

درباره‌ی داروخانه دکتر نوری زاده

داروخانه دکتر نوری زاده (داروخانه) در محله صادقیه تهران و فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح واقع شده است. این مکان یکی از بیست و هشت داروخانه در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی ابن سینا و برج گلدیس و همچنین آزمایشگاه پارسه، دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 26، پدر خوب، مسجد امام صادق (ع) و سپهر 360 قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس داروخانه دکتر نوری زاده تهران

آدرس داروخانه دکتر نوری زاده تهران، شهر تهران، محله صادقیه است. این داروخانه در آدرس دقیق بزرگراه جناح، بعد از پرویز، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، پلاک ۱۶۵ قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02144220306 با داروخانه دکتر نوری زاده تهران تماس بگیرید.

طبق نظر کاربران، داروخانه دکتر نوری زاده تهران از داروخانه‌های خوب محله صادقیه است. درمانگاه‌ها و بیمارستان‌های کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نور مطهری، مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی بصیر و موسسه پرستاری طپش مراکز درمانی هستند که در محدوده این داروخانه قرار گرفته‌اند. داروخانه‌های دیگری چون داروخانه‌ دکتر مرجان نصیری اصل، داروخانه دکتر مهرانفر و داروخانه دکتر مجیدنیا هم در این محدوده قرار دارند. این داروخانه جزو داروخانه‌های شبانه‌روزی نیست.

چطور به داروخانه دکتر نوری زاده تهران برویم؟

اگر می‌خواهید در کاهش ترافیک و آلودگی هوا نقش مؤثری داشته باشید، می‌توانید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این داروخانه استفاده کنید. داروخانه دکتر نوری زاده تهران در نزدیکی ایستگاه اتوبوس پارک سارا قرار دارد. ایستگاه مترو طرشت نیز در محدوده این داروخانه است.

اپلیکیشن نشان، بهترین مسیر رسیدن به این داروخانه را به شما نشان می‌دهد. نشان در به دست آوردن اطلاعات دیگری در مورد این مکان هم به شما کمک می‌کند. ما در ادامه اطلاعات دیگری چون تصاویر،‌ ساعت کاری و ایستگاه‌های نزدیک داروخانه دکتر نوری زاده تهران را با شما به اشتراک گذاشته ایم. در صورتی که شما هم به این داروخانه مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر نوری زاده واقع شده‌اند:

 • داروخانه‌ دکتر مرجان نصیری اصل
  ستارخان، بین دوم و حمید اسدی
 • داروخانه دکتر مهرانفر
  ستارخان، بین دوم و حمید اسدی
 • داروخانه دکتر مجیدنیا
  بزرگراه شیخ فضل الله نوری، چوب تراش، بین ده متری یکم و گلچین
 • داروخانه دکتر محرابی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین بهاران و آیت الله طالقانی
 • داروخانه دکتر آخرتی
  ستارخان، بین هشتم و حمید اسدی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط master (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر نوری زاده اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر نوری زاده در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر نوری زاده ندارد.
  location بزرگراه جناح، بعد از پرویز، نرسیده به فلکه دوم صادقیه، پلاک ۱۶۵
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری داروخانه دکتر نوری زاده

  شنبه 09:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 23:00
  دوشنبه 09:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 23:00
  چهارشنبه 09:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 23:00
  جمعه 09:00 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo