info
عکس ایستگاه اتوبوس ارمکان دو
category

ایستگاه اتوبوس ارمکان دو محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ارمکان دو

ایستگاه اتوبوس ارمکان دو (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوسکوماتو شعبه پاسارگاد و مرکز خرید پاسارگاد و همچنین فست فود زیتون، نمایشگاه اتومبیل ایران خودرو، رضا لقمه صادقیه، آموزشگاه رانندگی اتحاد داوری و تعمیرات تلویزیون پاسارگاد تی وی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارمکان دو تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس ارمکان دو تهران است که در محله صادقیه قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین دوم و حمید اسدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس ارمکان دو تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو طرشت نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس جم واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ارمکان دو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ارمکان دو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سازمان آب
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس صادقیه
  بزرگراه جناح، بین خسرو و پرویز
 • ایستگاه اتوبوس فلکه دوم صادقیه میدان هفتم تیر
  فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح
 • ایستگاه اتوبوس لاله
  بزرگراه جلال آل احمد
 • ایستگاه اتوبوس شهرداری
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، سازمان آب، بین کوه دشت و نهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ارمکان دو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ارمکان دو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ارمکان دو ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه جلال آل احمد، نهم شمالی، سازمان آب، بین دوم و حمید اسدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo