info
عکس ایستگاه اتوبوس شهرداری
category

ایستگاه اتوبوس شهرداری محله صادقیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهرداری

ایستگاه اتوبوس شهرداری (ایستگاه اتوبوس) در محله صادقیه تهران و خیابان سازمان آب واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفده ایستگاه اتوبوس در محله صادقیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پردیس و همچنین فست فود پاتوق شعبه 2، پمپ بنزین پتران کد 278، شرکت بهداشتی فیروز، ترمینال تاکسی ها و آماج صنعت آذر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران

ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله صادقیه قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سازمان آب، بین کوه دشت و نهم می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهرداری تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو تهران (صادقیه) قرار گرفته است. تاکسی میلاد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهرداری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه تخلیه
  بزرگراه شهید حجازی، رحمانی، بوستان، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس مترو صادقیه شهرک دریا
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پایانه مترو صادقیه تهرانسر شرقی
  بزرگراه جناح، سازمان آب
 • ایستگاه اتوبوس پست گاز
  بزرگراه جلال آل احمد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهرداری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهرداری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهرداری ندارد.
  neshan logo