info
عکس موسسه تاکسی تلفنی بامداد
category

موسسه تاکسی تلفنی بامداد اصفهان

تاکسی تلفنی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه تاکسی تلفنی بامداد

موسسه تاکسی تلفنی بامداد (تاکسی تلفنی) در اصفهان و خیابان رضایی 1 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی رنگین کمان قلمستان و بازارچه مسجد شفیعی و همچنین باشگاه بدنسازی دلتا، مسجد الزهرا، بستنی لانوس، ابزار آلات پارس نوین اصفهان و دفتر پیشخوان دولت قرار گرفته است.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط kiyana_r_65 (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه تاکسی تلفنی بامداد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه تاکسی تلفنی بامداد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه تاکسی تلفنی بامداد ندارد.
neshan logo