info
عکس ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر
category

ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر محله قصر، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر

ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر (ایستگاه اتوبوس) در محله قصر تهران و خیابان پلیس واقع شده است. این ایستگاه یکی از نه ایستگاه اتوبوس در محله قصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند باغ موزه زندان قصر و پاساژ منصور و همچنین شیشه اتومبیل رضائی، پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات (CYBER POLICE)، بوستان موزه قصر، مجتمع تجاری گل مریم و خدمات فنی نوایی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر تهران، شهر تهران، محله قصر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پلیس، بین شهدای ناجا و قصر می‌باشد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو شهید قدوسی قرار دارد.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده باغ موزه قصر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان خانواده
  شریعتی، بین شکوری و میرجهانگیری
 • ایستگاه اتوبوس باشگاه بانک سپه
  مطهری، وزوایی
 • ایستگاه اتوبوس معلم بهارستان
  گوهری جنوبی، بین معلم و عطرچی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس باغ موزه قصر ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه شهید صیاد شیرازی، پلیس، بین شهدای ناجا و قصر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo