info
عکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشادعکس ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد
category

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد محله عیدگاه، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد

ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد (ایستگاه اتوبوس) در محله عیدگاه مشهد و شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله عیدگاه مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پارک وحدت، بیمارستان امام هادی و مجتمع تجاری آرمان و همچنین هتل آپارتمان ستاره آرمان توس، سرای مرتضوی، سینما چند بعدی آرمان، اغذیه زیتون و کاروانسرای شاهرودی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد

در شهر مشهد، محله عیدگاه ، ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس وحدت قرار دارد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MDP
  پنجشنبه 27 مهر ماه 1402

  ۸۳ دیر میاد خیلی

  4
 • avatar
  کاربر نشان
  جمعه 21 اردیبهشت ماه 1403

  خط ۳۲ خیلی دیرمیاد تقریبا هشت دقیقه وایسادم تا اومد در صورتی که زده بود دو دقیقه ی دیگه


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده میدان شهدای مسجد گوهرشاد واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس وحدت 14
  بلوار وحدت، بین وحدت 14 و 16
 • ایستگاه اتوبوس میدان امیرالمومنین
  بلوار امیرالمومنین، بین امیرالمومنین 5 و میدان امر معروف
 • ایستگاه اتوبوس ابتدای بلوار شهدای حج
  بلوار 17 شهریور، بلوار شهدای حج، بین شهدای حج 2 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 22 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس میدان شهدای مسجد گوهرشاد ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، شهید نواب صفوی، میدان شهدای مسجد گوهرشاد - پنجراه
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo