info
عکس سوپر مارکت شهروند
category

سوپر مارکت شهروند محله محسنی، اراک

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت شهروند

سوپر مارکت شهروند (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله محسنی اراک و خیابان آقا نورالدین واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله محسنی اراک می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه حسن پور و پاساژ سعادت و همچنین بازار تاریخی اراک، رستوران و سفره خانه سنتی حجره، چهار سوق، مسجد امام الهادی (ع) و شیرینی شیده قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت شهروند واقع شده‌اند:

 • هایپر پروتئین
  شهید رجایی، مهدیه
 • فروشگاه اکتیو
  بلوار آیت الله غفاری، آیت الله سعیدی
 • هایپر حکمت
  خیابان شهید رجایی، حکمت
 • هایپر حکمت
  خیابان شهید رجایی، حکمت
 • سوپر مارکت ایمان
  بلوار آیت الله غفاری، بین عاشورا و امام جعفر صادق
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت شهروند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت شهروند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت شهروند ندارد.
  neshan logo