info
عکس مرکز یاس
category

مرکز یاس (محله بهارستان، تهران)

بازار و مرکز خرید
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز یاس

مرکز یاس (بازار و مرکز خرید) در محله بهارستان تهران و خیابان هاشمی واقع شده است. این مجتمع یکی از چهل و هفت بازار و مرکز خرید در محله بهارستان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه موزه استاد ابوالحسن صبا و بازار باغ سپهسالار و همچنین هتل شیراز، کفش نادر، ویزلند، ساختمان بیمه ایران و کافه روجا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مجتمع به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز خرید که در محدوده مرکز یاس واقع شده‌اند:

 • تونر تک
  انقلاب اسلامی، ایرانشهر، بین قره گوزلو و شناسا
 • پاساژ امام رضا
  فردوسی، بین اول و فروردین
 • پاساژ امام رضا f,vs سیستم صوتی تصویری خودرو
  فردوسی، بین اول و فروردین
 • پژو سنتر
  امیرکبیر، منصور الحکما، بین دوم و کتانه
 • پاساژ رحمانی
  امیرکبیر، ناظم الاطبا جنوبی، کتانه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط shamsi_ (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز یاس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز یاس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز یاس ندارد.
  neshan logo