info
عکس فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان
category

فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان محله کوهسار، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای

درباره‌ی فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان

فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله کوهسار تهران و خیابان بهشتی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه زنجیره‌ای در محله کوهسار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شفا بخش و ایران آی تی سنتر و همچنین پرنده فروشی سیمرغ، شیشه اتومبیل مجتبی، شیرینی پارمیدا، خدمات برق اتومبیل امامی و لوازم یدکی رضایی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران

آدرس فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران، شهر تهران، محله کوهسار و است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 02177114688 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله کوهسار به شمار می‌رود. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه زنجیره‌ای سورنا، فروشگاه اشانتیون و فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان قرار دارند.

چطور به فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس استقلال قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. می‌توانید در ادامه عکس‌هایی از این فروشگاه را ببینید. اگر تصویری از فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان تهران دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان واقع شده‌اند:

 • فروشگاه زنجیره‌ای سورنا
  بلوار شاهد، خدابنده، بین مظفری و شهید خیری
 • فروشگاه اشانتیون
  بلوار سید علی روته، بوستان ششم شرقی، بوستان مرکزی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار سید علی روته، چهارم شرقی
 • فروشگاه کوروش
  (4.0)
  بلوار سید علی روته، بین بوستان ششم و مسعود خانی
 • یاران دریان ساحل
  (5.0)
  بلوار سید علی روته، بوستان دهم، شهید صفری، بوستان دوازدهم، بین شهرک کاج و تهرانی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط طریقت (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان ندارد.
  location استان تهران، تهران، بلوار سید علی روته، جلینی، بهشتی، بین دویست و بیست و هشتم و دویست و بیست و ششم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان

  شنبه 07:00 تا 23:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 23:00
  دوشنبه 07:00 تا 23:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 23:00
  چهارشنبه 07:00 تا 23:00
  پنج‌شنبه 07:00 تا 23:00
  جمعه 07:00 تا 23:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo