info
عکس فروشگاه زنجیره‌ای سورنا
category

فروشگاه زنجیره‌ای سورنا محله تهرانپارس غربی، تهران

فروشگاه زنجیره‌ای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه زنجیره‌ای سورنا

فروشگاه زنجیره‌ای سورنا (فروشگاه زنجیره‌ای) در محله تهرانپارس غربی تهران و خیابان خدابنده واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست و شش فروشگاه زنجیره‌ای در محله تهرانپارس غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی پروین و توی شهرام و همچنین تالار امیران، هنرستان فنی حرفه ای پسرانه دارالفنون، پدیده شرق، تجهیزات سینمایی غیاثی و میدان شاهد (پروین) قرار گرفته است.

درباره فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران

آدرس فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران، شهر تهران، محله تهرانپارس غربی و است. فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران یکی از فروشگاه‌های خوب محله تهرانپارس غربی به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری که در این محدوده قرار دارند، فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان، فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان و دنیای یاتاقان هستند.

چطور به فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران برویم؟

شما می‌توانید در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران از مسیریاب نشان کمک بگیرید. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس فلکه سوم قرار دارد. می‌توانید مسیریابی پیاده و مسیر دقیق اتوبوس یا مترو را از روی اپلیکیشن نشان پیدا کنید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه زنجیره‌ای سورنا تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های زنجیره‌ای که در محدوده فروشگاه زنجیره‌ای سورنا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای یاران دریان
  بلوار سید علی روته، چهارم شرقی
 • فروشگاه های زنجیره ای یاران دریان
  بلوار سید علی روته، جلینی، بهشتی، بین دویست و بیست و هشتم و دویست و بیست و ششم
 • دنیای یاتاقان
  بزرگراه شهید سلیمانی، سجده ای جنوبی، بین رحیمی طاری و نقلی اصفهانی
 • فروشگاه‌ زنجیره‌ای دیلی مارکت
  بلوار خوشوقت، بین داداشی و فراهانی
 • جانبو تهرانپارس نارسیس
  بلوار خوشوقت، خبازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mehdi (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه زنجیره‌ای سورنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه زنجیره‌ای سورنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه زنجیره‌ای سورنا ندارد.
  neshan logo