info
عکس کافه فست فود ایچیل
category

کافه فست فود ایچیل اصفهان

کافی‌شاپ
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کافه فست فود ایچیل

کافه فست فود ایچیل (کافی‌شاپ) در اصفهان و خیابان اشرفی اصفهانی (کهندژ) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه عدالت، بابا بستنی، موسسه پرستو شعبه رهنان، فروشگاه ایساکو مرتضی قدیری زهرانی و اداره برق قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان

کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان در شهر اصفهان محله زاجان واقع شده است. استان اصفهان، اصفهان، اشرفی اصفهانی (کهندژ) آدرس دقیق این کافی شاپ است. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 03137350293 با کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان تماس بگیرید.

کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله زاجان است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس ولدان در نزدیکی کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان قرار دارد. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه فست فود ایچیل اصفهان به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. در صورتی که شما هم به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه فست فود ایچیل واقع شده‌اند:

 • قهوه باریستا
  شریف شرقی، بسیج، حسینی، شهیدان افتخاری
 • قهوه ناب
  (5.0)
  شریف غربی، مطهری، بین رفیعی و اعتصامی
 • کافی کلبه
  (5.0)
  شریف غربی، بین میدان شهید بختیاری و جعفر ترکیان
 • قهوه امید
  (4.3)
  اشرفی اصفهانی (کهندژ)، بین گلخانه و رهبر دوم
 • قهوه سرای محبان
  (5.0)
  شریف غربی، مطهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط yavari.nnn (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه فست فود ایچیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه فست فود ایچیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه فست فود ایچیل ندارد.
  neshan logo