info
عکس ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی
category

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان کنارگذر قائم واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کهکشان عجایب و اصفهان سیتی سنتر و همچنین دانشگاه غیردولتی شهید اشرفی اصفهانی، مجتمع تجاری اداری مهتاب، نان فانتزی فدک، کلانتری سپاهانشهر و فروشگاه تک اسپرت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی

در شهر اصفهان، ، ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در قائم قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از اصفهان دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس پرندک واقع شده است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه راه آهن
  کمربندی غرب اصفهان، راه اهن
 • ایستگاه اتوبوس پارک سپاهان شهر
  غدیر، فاتح
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دانشگاه شهید اشرفی اصفهانی ندارد.
  neshan logo