info
عکس ایستگاه اتوبوس ایثار
category

ایستگاه اتوبوس ایثار اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایثار

ایستگاه اتوبوس ایثار (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان بعثت، ایثار واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه برکت و همچنین مسجد الزهرا، آژانس پرندک، خیریه حضرت زینب، پایگاه بسیج نبوت و باتری سازی و باتری فروشی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایثار اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس ایثار اصفهان، شهر اصفهان، است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بعثت، ایثار است. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس ایثار اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی یاسین قرار گرفته است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایثار اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایثار واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایثار اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایثار در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایثار ندارد.
neshan logo