info
عکس ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون
category

ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون محله سیلو، یزد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون

ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون (ایستگاه اتوبوس) در محله سیلو یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این ایستگاه یکی از هفت ایستگاه اتوبوس در محله سیلو یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شهربازی پارک شادی و همچنین ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان، دبیرستان پسرانه شاهد افشار (دوره اول)، سالن ورزشی شهدای استانداری یزد، سازمان حج و زیارت و ایستگاه اتوبوس دانشکده هنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون یزد

ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون یزد در شهر یزد، محله سیلو و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار دانشجو، نرسیده به دانشجو 36 واقع شده است. برای دسترسی به نقاط مختلف یزد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون یزد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون یزد، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سه راه تعاون واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کشاورزی
  بلوار دانشجو، دانشجو 51
 • ایستگاه اتوبوس تربیت معلم
  بلوار دانشجو، نرسیده به دانشجو 48
 • ایستگاه اتوبوس دبیرستان درخشنده
  بلوار خاتمی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سه راه تعاون ندارد.
  neshan logo