info
عکس ایستگاه اتوبوس یازدهم
category

ایستگاه اتوبوس یازدهم (محله جنت آباد، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس یازدهم

ایستگاه اتوبوس یازدهم (ایستگاه اتوبوس) در محله جنت آباد تهران و خیابان یازدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله جنت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار بزرگ جنت و همچنین کلینیک دندانپزشکی تاج (شبانه روزی)، مجتمع تجاری نیایش، آزمایشگاه تهران طب، پلیس +10 و داروخانه شبانه روزی دکتر یونس نوری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس یازدهم تهران

در شهر تهران، محله جنت آباد ، ایستگاه اتوبوس یازدهم تهران قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه آبشناسان، یازدهم می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس یازدهم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس یازدهم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده یازدهم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس ایرانشهر
  سیمون بولیوار، انصارالمهدی، بین بوستان و ایرانشهر
 • ایستگاه اتوبوس خرمشاد
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین آباده و دوازده متری سنبل
 • ایستگاه اتوبوس خانلو
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بعد از بعثت
 • ایستگاه اتوبوس گلستان
  بزرگراه شهید همت، کبیری طامه، بین بیست متری گلستان و مخبری
 • ایستگاه اتوبوس پارسیان
  بزرگراه شهید همت، جنت آباد مرکزی، بین دانش و بیست و یک متری گلستان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس یازدهم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس یازدهم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس یازدهم ندارد.
  neshan logo