info
عکس کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگیعکس کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگیعکس کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی
category

کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی (محله ایران، تهران)

اداره و سازمان دولتی

درباره‌ی کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی

موقعیت کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی در محله ایران تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی (اداره و سازمان دولتی) در محله ایران تهران و خیابان 17 شهریور واقع شده است. این اداره یکی از پنج اداره و سازمان دولتی در محله ایران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه صنعت برق ایران و پاساژ شهدا و همچنین سینما شکوفه، تصویربرداری پزشکی نگار آزما، پمپ بنزین شهدا، دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی و مسجد علی ابن موسی الرضا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو ميدان شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر مراکز دولتی که در محدوده کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی واقع شده‌اند:

 • تامین اجتماعی شعبه شهید مدرس
  مجاهدین اسلام، خزئل
 • اداره ورزش و جوانان جنوب شرق تهران
  امیرکبیر، 17 شهریور، گوته
 • فرهنگسرای عترت
  کفایی امانی، 17 شهریور، نرسیده به خسرو نژاد
 • شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه
  کفایی امانی، 17 شهریور، بین ناطقی و مجاهدین اسلام
 • شهرداری ناحیه یک منطقه 14
  مجاهدین اسلام، 17 شهریور، آریایی پور، بین یکم و دوم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 26 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: شنبه 26 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کانون اتحادیه آموزشگاههای رانندگی ندارد.
  neshan logo